Un ritual al eleganței, concentrat în fiecare strop.

Black Velvets

14 produse
Stimulator Dublu Flexibil Black Velvets Bendable Dual Stimulator
BV Bendable Dublu Stimulator

198,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
50cm
Black Velvets Bile Anale din Silicon, 13 Bile, Negru, 50 cm
Negru Velvets Bile anale Silic

99,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Vibrator Anal Black Velvets Anal Thruster cu Mișcare Thrusting și Telecomandă
Negru Velvets Anal Thruster

311,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Plug Vibrant Reîncărcabil Black Velvets – 7 Moduri
Negru Velvets Rechargeable Plu

164,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Plug Anal Vibrant Black Velvets Recharge S – 7 Moduri
Negru Velvets Recharge Dop S

164,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Inel Vibrant pentru Penis cu Plug Anal din Silicon
Vibrant Silicon Dop

118,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Vibrator Black Velvets 2 în 1 pentru Stimulare Internă și Externă
Negru Velvets Vibrant

110,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Kit Anal Black Velvets 4 în 1 cu Plug, Bile, Duș Intim și Vibrator
Negru Velvets Anal Kit 4

179,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Set 3 Pluguri Anale Vibrante Black Velvets
BV Vibrant Butt plugs in 3 s

164,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Black Velvets Cușcă pentru Penis cu Inel și Plug Anal
Negru Velvets Cușcă pentru penis cu a

115,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Vibrator pentru Cupluri Black Velvets cu Inel pentru Penis și Testicule
Negru Velvets Vibrator pentru cupluri

189,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Bile Anale Vibrante Black Velvets – 10 Moduri de Vibrație
BV Vibrant Bile anale

154,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Black Velvets Extra Dop Anal Negru Large din Silicon
Negru Velvets Extra Dop anal

189,99 lei

Livrare estimată pe 3 septembrie 2026
Plug anal cu vibrații din silicon
Negru Velvets Vibr. Mic Dop

Interval de prețuri: 118,99 lei până la 120,99 lei

Frumusețea începe aici!

Abonează-te la newsletter-ul nostru și fii mereu cu un pas înainte. Vei primi în exclusivitate noutăți despre lansări, promoții speciale și sfaturi utile de îngrijire.

Nu facem spam! Citește politica de confidențialitate pentru mai multe informații

REWARDS

Câștigă puncte și beneficiază de discount-uri considerabile prin VINCEREWARDS

VINCEGLOW

3%

Discount la parfumuri și cosmetice

VINCERADIANCE

5%

Discount la parfumuri și cosmetice

VINCELUMIÈRE

7%

Discount la orice produs, inclusiv Erotica

VINCEICON

10%

Discount la orice categorie + livrare gratuită

Reducerile VINCEREWARDS nu se cumulează cu alte reduceri sau promoții.

Află mai multe

LUMEA

Intră în comunitatea noastră și bucură-te de beneficii și oferte

În curând

Produs

a fost adăugat la favorite
Vezi favoritele

Produs

a fost adăugat în coș
Vezi coșul
Închide
Căutări recente
Șterge tot
Crema hidratanta
Set barbati
Parfum dama
Categorii populare